|
خانه » اخبار » بازدید مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه هلدینگ کاوه پارس از فولاد کاوه جنوب کیش

بازدید مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه هلدینگ کاوه پارس از فولاد کاوه جنوب کیش

مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس در سفر یک روزه به بندرعباس از کارخانجات و پروژه های شرکت فولاد کاوه جنوب کیش بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس، جواد کفیل مدیر حوزه دفتر مدیرعامل و روابط عمومی شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس در جمع مدیران روابط عمومی این هلدینگ گفت: ارتقای سطح کیفی روابط عمومی های تابعه در دستور کار قرار گرفته و بخشنامه مربوطه با امضای مدیرعامل هلدینگ در ۹ بند به شرکت های تابعه ارسال گردیده که با اعمال این موارد ابلاغی شاهد ارتقای توان اجرایی روابط عمومی ها خواهیم بود و این سند بالادستی می تواند راهگشای مشکلات این حوزه باشد.

وی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی به موقع و صحیح تصریح کرد: با اجرای مفاد حمایتی ابلاغیه تا پایان سال شاخص های ارزیابی نیز ابلاغ خواهد شد و ارزیابی از واحدهای روابط عمومی به صورت دوره ای انجام خواهد گرفت.

کفیل در پایان به تجمیع خبرنامه های داخلی در راستای کاهش هزینه ها و همچنین توسعه کیفی و تولید محتوای موثر نیز تاکید کرد و افزود: اطلاع رسانی به عنوان شاخص ترین عملکرد هر روابط عمومی باید امکان دسترسی اطلاعات لازم برای کارکنان، ذینفعان و بالاخص جامعه را فراهم کند، از این رو امید است با نگاه هم افزایی، تجمیع این خبرنامه ها بتواند به ارتقای کیفی و محتوایی بیانجامد.

در پایان این نشست مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه به ارائه نظرات، پیشنهادات خود پرداختند و سپس از کارخانجات احیاء مستقیم، فولادسازی فاز یک و پروژه فولادسازی فاز ۲ و همچنین مجتمع آبشیرین کن شرکت فولاد کاوه جنوب کیش بازدید به عمل آوردند.