|
خانه » خانه » پیام تبریک مدیر حوزه دفتر مدیر عامل و روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس به مناسبت روز روابط عمومی

پیام تبریک مدیر حوزه دفتر مدیر عامل و روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس به مناسبت روز روابط عمومی

 

 

مدیران و کارشناسان محترم روابط عمومی شرکتهای تابعه

 باسلام و احترام،

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت ماه به نام روز “ارتباطات و روابط عمومی”، بهانه ای است تا جایگاه این هنر را یاد آور شویم و دستاوردهای تلاشگران خانواده ارتباطات و روابط عمومی ها را ارج نهیم.

بی شک دنیای امروز دنیای ارتباطات است و اصحاب رسانه و متولیان روابط عمومی نقش حیاتی در دوام و بقای سازمان متبوع خود خواهند داشت؛ تعامل و ارتباط دو سویه با مخاطبان و مشتری مداری، از اصول اساسی هر سازمان و به عنوان یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در حیات اجتماعی آن به شمار می رود لذا جایگاه شما همکاران برای تحقق این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن این روز بزرگ، برخود لازم می دانم که از تلاش و پیگیری در خور تحسین همه شما عزیزان اعم از مدیران روابط عمومی و کارشناسان این حوزه که خانواده روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس را تشکیل داده اید، به منتهای اعتقاد و علاقه تشکر و قدردانی نمایم و از درگاه خداوند حکیم توفیق روز افزونتان را خواهانم.

امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری”مدظله العالی” به نام “حمایت از کالای ایرانی ” مزین شده است، روابط عمومی ها به عنوان یکی از ارکان مهم تاثیر گذار در امر اطلاع رسانی و امید آفرینی بتوانند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایفای نقش نمایند.

 

                                                                                                                                                                 جواد کفیل

                                                                                                                                       مدیر حوزه دفتر مدیر عامل و روابط عمومی