|
خانه » خانه » تودیع و معارفه اعضای جدید هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش

تودیع و معارفه اعضای جدید هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش

 

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، در نشستی با حضور مهندس سیدمحمد اتابک، مدیرعامل شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس و اعضای هیات مدیره این شرکت، جلسه تودیع و معارفه اعضای هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش برگزار شد.

در این نشست از زحمات چندین ساله مهندس احمدعلی هراتی نیک به عنوان رییس هیات مدیره و مهندس غلامحسین غلامی به عنوان عضو موظف هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در دوران تصدی تقدیر گردید.
در این نشست مهندس اتابک ضمن تقدیر از تلاش های چندین ساله مهندس هراتی نیک و مهندس غلامی، آقایان مهندس عبدالمجید شریفی و دکتر علی سنگینیان را به عنوان اعضای جدید هیات مدیره این شرکت معرفی کردند.
مهندس علی دهاقین، مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش نیز ضمن تقدیر از زحمات مهندس هراتی نیک و زحمات مهندس غلامی به تشریح عملکرد و برنامه های آتی شرکت پرداخت و ابراز امیدواری کرد که با حضور اعضای جدید برنامه های مدون این شرکت روند مطلوب خود را ادامه دهد.
گفتنی است مهندس عبدالمجید شریفی تجربه مدیریت بنگاه های عظیم و موفقی همچون فولاد خوزستان و شرکت ملی فولاد ایران را در کارنامه کاری خود داراست. دکتر علی سنگینیان نیز تجربه مدیرت عامل شرکت تأمین سرمایه امین، ریاست کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و عضویت در هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران را در کارنامه خود دارند. 

بر این اساس با این تغییرات از این پس مهندس علی دهاقین، مهندس عبدالمجید شریفی، مهندس هادی طاهری، مهندس حمیدرضا سلماسی و دکتر علی سنگینیان اعضای جدید هیات مدیره فولاد کاوه جنوب کیش خواهند بود.