|
خانه » خانه » دریافت نشان زرین استقامت ملی در تولید سیمان با کیفیت توسط شرکت سیمان گیلان سبز

دریافت نشان زرین استقامت ملی در تولید سیمان با کیفیت توسط شرکت سیمان گیلان سبز

پانزدهمین اجلاس سران و مدیران معتبرترین شرکت ها و سازمان های عالی رتبه ایرانی با موضوع “استقامت ملی در تولید و خدمات” در اسفند ماه سال جاری با حضور مقامات دولتی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.
در این اجلاس که آقایان محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور، مصطفی کواکبیان نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان شرکت ICS Group آلمان، از حاضرین در همایش بودند، آقای دکتر مجتبی حسینی مقدم مدیر عامل شرکت سیمان گیلان سبز موفق گردیدند لوح استقامت ملی در تولید و خدمات، نشان ملی مدیریت جهادی در تولید و کارآفرینی، نشان زرین استقامت ملی در تولید سیمان با کیفیت و Best and Credible Cement Industry Award را از شرکت ICS Group آلمان دریافت نمایند.
لازم به ذکر است این شرکت در سال های ۹۳ و ۹۴ نیز موفق گردید نشان زرین استقامت ملی در تولید سیمان با کیفیت را دریافت نماید. همچنین از بین شرکت های سیمانی، شرکت سیمان آبیک، سیمان قائن و سیمان اردستان نیز در بین منتخبین اجلاس قرار گرفتند.
شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس با عرض تبریک به شرکت سیمان گیلان سبز، موفقیت و پیشرفت روزافزون برای تمامی همکاران خود در این عرصه را آرزومند است.