|
خانه » اخبار » حضور شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس در نمایشگاه ایران متافو

حضور شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس در نمایشگاه ایران متافو

شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس به همراه شرکت­های زیر مجموعه در بخش فلزات، نظیر فولاد کاوه جنوب کیش، پارس سارایه، فولاد شرق کاوه، فولاد اروند کاوه، آلومینیوم کاوه خوزستان، ایتریتک و سامیک در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو حضور یافت.

این شرکت مشتمل بر نوزده شرکت در شاخه­ های تولید محصولات سیمان، فولاد، الومینیوم و شرکت­های تکنولوژی و فنی مهندسی است که در دو بخش بهره­ برداری از شرکت­هایی که به ثمر نشسته و در حال تولید هستند و در بخش طرح­هایی که با سرمایه ­گذاری کاوه پارس به عنوان پروژه ­های توسعه ­ای، در حال ساخت و احداث هستند، فعالیت می­کند.

این شرکت در راستای ایجاد متوازن زنجیره تولید فولاد، اقدام به راه ­اندازی سه شرکت فولاد کاوه جنوب، فولاد شرق کاوه و فولاد کاوه اروند نموده که ماموریت تکمیل چرخه تولید از معدن تا محصولات فلزی را به آنان محل کرده است.

شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس به همراه شرکت­های فولادی و آلومینیوم و شرکت­های مرتبط زیر مجموعه، ضمن حضور در نمایشگاه ایران متافو، نشست­ های تخصصی در حوزه بازرگانی، فنی مهندسی، ساخت و تولید و بهره ­برداری را با دیگر شرکت­های حاضر در طول برگزاری این نمایشگاه، برگزار خواهد کرد.

گفتنی است فاز نخست فولاد سازی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با ظرفیت یک میلیون و دویست هزار تن در سال ۹۴ راه­ اندازی و در مهر امسال رسماً به بهره برداری رسید.

تکمیل ظرفیت آب شیرین کن فولاد کاوه جنوب کیش، ظرفیت ۵۵ هزار متر مکعب در روز، تکمیل و بهره­ برداری فاز دوم شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به ظرفیت یک میلیون و دویست هزار تن در سال و گندله­ سازی فولاد کاوه جنوب کیش با ظرفیت پنج میلیون تن در سال، بهره ­برداری از کارخانه کنستانتره سنگ آهن فولاد کاوه شرق، از جمله طرح­های توسعه این هلدینگ در بخش صنایع فلزی خواهد بود.

OH6A9954OH6A0120OH6A9940OH6A0014OH6A0033