|
خانه » اخبار » آگهی مزایده

آگهی مزایده

شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان (سهامی خاص)، در نظر دارد تعدادی اقلام مستعمل مازاد بر نیازخود به شرح جدول زیر را از طریق مزایده به فروش برساند.

 

ردیف

شرح اقلام

۱

ضایعات مس، براده برنج ،انواع فرز و الماس ضایعاتی گرافیت

۲

خط کامل رنگ الکترو استاتیک

۳

کوره های ایجینگ، کوره سلوشن و کوره های پیش گرم بیلت آلومینیوم، ، کوره القایی ، دیگ بخار

۴

ترانسفورماتورهای ۱۲۵۰ kva به همراه تابلوهای مربوطه

۵

کمپرسور و خشک کن هوا،تانکر کمپرسور هوا(۱۰۰۰ لیتری)

۶

جرثقیل ۱۰ تن، الکتروموتور ، دستگاه سنگ ، دستگاه سایزینگ لوله، تسمه نقاله برزنتی در اندازه های مختلف

۷

تجهیزات ریخته گری آلومینیوم شامل ترموکوبل کوره، توری مذاب نسوز، گونیا ریخته گری

۸

دستگاه شستشوی قالب پرس مستعمل،دستگاه برساژ پروفیل آلومینیوم

متقاضیان شرکت در مزایده می توانند جهت اخذ مجوز بازدید از اقلام و دریافت اسناد تا روز دو شنبه مورخ ۱۵/۰۶/۱۳۹۵ به دبیرخانه کمیسیون معاملات شرکت به نشانی تهران، بزرگراه رسالت، نرسیده به بزرگراه آفریقا، ساختمان مرکزی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، طبقه ۹، شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان مراجعه نموده و جهت بازدید از تاریخ انتشار آگهی تا روز سه شنبه مورخ ۱۶/۰۶/۱۳۹۵ به محل کارخانه واقع درکیلومتر ۴ جاده فتح، ۴۵ متری زرند، کارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان (جنرال استیل سابق) اقدام نمایند. شرکت کنندگان موظف می باشند پیشنهادات خود را تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۷/۰۶/۱۳۹۵ به دبیرخانه کمیسیون معاملات به آدرس ذکر شده تسلیم و رسید دریافت نمایند.

پیشنهادات واصله در ساعت ۱۱ روز شنبه مورخ ۲۰/۰۶/۱۳۹۵ در محل دفتر مرکزی شرکت باز و قرائت خواهد شد. شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان در رد یا قبول کلیه پیشنهادات مختار می باشد. در ضمن هزینه آگهی و ارزش افزوده به عهده برندگان مزایده خواهد بود. (شماره تماس با دبیرخانه ۵-۸۸۸۸۱۶۹۴)

شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان
دبیر خانه کمیسیون معاملات