|
خانه » Archive by category "مناقصه‌ها"

آرشیو موضوعی: مناقصه‌ها

مناقصه اجرای عملیات تعمیر و نگهداری روزانه سیمان تهران

شرکت سیمان تهران ـ سهامی عام در نظر دارد اجرای عملیات تعمیر و نگهداری روزانه (به جز ایام تعطیل) تجهیزات خطوط تولید مجتمع خود واقع در غنی آباد شهرری با تأمین روزانه تعداد هفت نفر شامل یک نفر

سرپرست و شش نفر کارگر ماهر فنی را از طریق برگزاری مناقصه به شرکت واجد صلاحیت واگذار نماید .

متقاضیان می توانند جهت دریافت اسناد به آدرس سایت شرکت www.tehrancement.co.ir مراجعه نمایند .

آگهی تجدید مناقصه عمومی

شرکت معدنی آهک کاوه قلعه گنج در نظر دارد جهت انجام عملیات فروش، حمل، نصب و راه اندازی تجهیزات دپارتمان سنگ شکن آهک به ظرفیت    ۲۰۰th ( دویست تن بر ساعت) و طراحی ساختمانهای مربوطه را طریق مناقصه عمومی برگزار نماید. متقاضیان واجد شرایط می توانند از تاریخ  ۹۷/۱۰/۰۲ الی ۹۷/۱۰/۱۰ جهت رویت اسناد مناقصه به سایت های Kpars.ir  و  sksco.ir مراجعه نمایند و تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ جهت تحویل اسناد مناقصه به دفتر مدیریت واقع در تهران، بزرگراه رسالت، ابتدای بلوار آفریقا – ساختمان مرکزی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی طبقه نهم ( تلفن ۸۸۸۸۱۶۳۷ داخلی ۳۲۹ آقای احمدی) مراجعه نمایند.

اسناد مناقصه( با کلیک بر روی هر لینک زیر pdf مربوطه باز می شود)

۰۱-شرایط مناقصه ۰۳-مشخصات فنی
۰۲-موافقت نامه ۰۴-فرم پیشنهاد قیمت

پیشنهاد قیمت خرید ۱۴ دستگاه فیدرویبره و۲ دستگاه سرند

شرکت معدنی آهک کاوه قلعه گنج در نظر داردخرید  ۱۴ دستگاه فیدر ویبره و ۲دستگاه سرند مربوط به خط تولید کارخانه آهک کلسینه خود را مطابق مشخصات فنی مندرج در سایت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس به آدرس kpars.ir به فروشندگان واجد شرایط واگذار نماید . لذا متقاضیان می توانند قیمت پیشنهادی خود را تا پایان وقت اداری روز چهار شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۹/۲۸به دبیر خانه شرکت واقع در بزرگراه رسالت، ابتدای بلوار آفریقا ، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ،ساختمان شماره ۱ ، طبقه ۹ ، شرکت معدنی آهک کاوه قلعه گنج آقای احمدی تحویل نمایند.
پیشنهاد دهندگان می توانند در صورت لزوم با شماره تلفن ۸۸۸۸۳۹۱۲ داخلی ۳۲۹ تماس حاصل نمایند .

عملیات فروش، حمل، نصب و راه اندازی تجهیزات دپارتمان سنگ شکن

شرکت معدنی آهک کاوه قلعه گنج در نظر دارد جهت انجام عملیات فروش، حمل، نصب و راه اندازی تجهیزات دپارتمان سنگ شکن آهک به ظرفیت    ۲۰۰th ( دویست تن بر ساعت) و طراحی ساختمانهای مربوطه را طریق مناقصه عمومی برگزار نماید. متقاضیان واجد شرایط می توانند از تاریخ  ۹۷/۹/۵ الی ۹۷/۹/۱۲ جهت دریافت اسناد مناقصه ( با در دست داشتن فیش واریزی به مبلغ ۵۰۰۰۰۰ ریال به حساب شماره  ۱-۳۶۰۰۱۷۴-۴-۱۵۲ بانک سینا به نام شرکت معدنی آهک کاوه قلعه گنج به دبیرخانه این شرکت واقع در تهران، بزرگراه رسالت، ابتدای بلوار آفریقا – ساختمان مرکزی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی طبقه نهم ( تلفن ۸۸۸۸۱۶۳۷ داخلی ۳۲۹ آقای احمدی) مراجعه نمایند.

آگهی تجدید مناقصه عمومی شرکت معدنی آهک کاوه قلعه گنج

شرکت معدنی آهک کاوه قلعه گنج در نظر دارد جهت انجام عملیات تامین مواد اولیه و استاندارد، ساخت، رنگ آمیزی، بسته بندی و حمل هشت دستگاه نوار نقاله های خط تولید کارخانه آهک به وزن تقریبی ۶۵ تن را از طریق مناقصه عمومی برگزار نماید. متقاضیان واجد شرایط می توانند از تاریخ  ۹۷/۸/۹  الی ۹۷/۸/۱۵ جهت دریافت اسناد مناقصه ( با در دست داشتن فیش واریزی به مبلغ ۵۰۰/۰۰۰ ریال به حساب شماره ۱-۳۶۰۰۱۷۴-۴-۱۵۲ بانک سینا به نام شرکت معدنی آهک کاوه قلعه گنج به دبیرخانه این شرکت واقع در تهران، خیابان دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوی دوم پلاک یک مراجعه نمایند.

مناقصه نوبت دوم سیمان تهران برای عملیات توسعه، آماده سازی، استخراج و حمل مواد معدنی

ﺷﺮﻛﺖ ﺳﻴﻤﺎن ﺗﻬﺮان ـ ﺳﻬﺎﻣﻲ ﻋﺎم در ﻧﻈﺮ دارد اﺟﺮای ﻋﻤﻠﻴﺎت ﺗﻮﺳﻌﻪ، آﻣﺎده ﺳﺎزی، اﺣﺪاث ﺟﺒﻬـﻪ ﻛـﺎر، ﺑﺎﻃﻠـﻪ ﺑﺮداری، اﺳﺘﺨﺮاج (ﺣﻔﺎری و دﭘﻮ)، ﺑﺎرﮔﻴﺮی و ﺣﻤﻞ ﻣﻘﺪار ۱۵۶۰۰۰۰ تن سنگ آهک ( ماهیانه ۱۳۰۰۰۰ تن) و استخراج ( حفاری و دپو) بارگیری و حمل مقدار ۳۶۰۰۰۰ تن سنگ باطله ( ماهیانه ۳۰۰۰۰ تن)  از معادن ۲و۳و۴ ﺑﻲ ﺑﻲ ﺷﻬﺮﺑﺎﻧﻮ و ﺗﺤﻮﻳﻞ ﺑﻪ ﻣﺠﺘﻤﻊ ﺧﻮد واﻗﻊ در ﻏﻨﻲ آﺑـﺎد ﺷـﻬﺮری را از ﻃﺮﻳـﻖ ﺑﺮﮔـﺰاری ﻣﻨﺎﻗﺼـﻪ ﺑـﻪ ﺷـﺮﻛ ﺖ واﺟـﺪ ﺻﻼﺣﻴﺖ واﮔﺬار ﻧﻤﺎﻳﺪ متقاضیان می توانند جهت دریافت اسناد به آدرس سایت شرکت  www.tehrancement.co.ir مراجعه نمایند.

فراخوان مناقصه

شرکت فولاد شرق کاوه در نظر دارد به عنوان دستگاه مناقصه گزار نسبت به اجرای عملیات زه کشی زیر زمینی با لوله های کاروگیت به قطر ۲۵۰ و ۴۰۰ میلی متر این کارخانه را از طریق مناقصه عمومی به یکی از شرکت های مستقر در استان خراسان رضوی یا جنوبی که دارای امکانات کافی، منابع انسانی مناسب، سوابق و تجارب اجرائی مرتبط، کد اقتصادی و گواهینامه های قانونی و مرتبط به موضوع مناقصه و گواهینامه های تائید صلاحیت ایمنی میباشد واگذار نماید.

لذا از کلیه پیمانکاران واجد شرایط دعوت به عمل می آید از تاریخ درج آگهی به مدت پنج روز اعلام آمادگی شرکت در مناقصه به همراه خلاصه ای از فعالیت های قبلی مرتبط با موضوع مناقصه را به آدرس ایمیل TENDER.SANGAN@SOMICGROUP.IR  ارسال، تا پس از بررسی و تعیین صلاحیت ،جهت حضور در مناقصه دعوت به عمل آید.

دعوتنامه شرکت در مناقصه

دعوتنامه شرکت در مناقصه


 

شرکت :

 شرکت فولاد کاوه اروند در نظر دارد طرح توسعه مشروحه زیر را از طریق مناقصه خریداری نماید.

خرید یک دستگاه ترانسفورماتور ۳۴/۱۳۲ کیلوولت، ۳۰ مگاولت‌آمپری.

(جزئیات مشخصات فنی تجهیزات ضمیمه اسناد مناقصه است) لذا بدینوسیله دعوت می‎شود با در نظر گرفتن مراتب زیر در مناقصه شرکت نمائید.

 

۱- موضوع مناقصه

موضوع مناقصه عبارت است از طراحی، تهیه، ساخت، آزمایش کارخانه‌ای، تهیه بیمه‎نامه‎های لازم حمل به بندر امام در استان خوزستان، انجام تشریفات ترخیص از گمرک، حمل داخلی و تخلیه لوازم و تجهیزات لوازم یدکی و ملحقات در محل پست یا انبارهای کارفرما.

 

۲- محل تخلیه تجهیزات

محل تخلیه تجهیزات در پست و یا انبارهای کارفرما در استان خوزستان – خرمشهر خواهد بود.

 

۳- افزایش یا کاهش

شرکت فولاد کاوه اروند می‎تواند در طول مدت قرارداد تجهیزات مورد معامله را تا میزان بیست و پنج درصد (۲۵%) مبلغ کل مورد معامله افزایش یا کاهش دهد بدون آنکه در قیمت و شرایط قرارداد هیچگونه تغییری بنفع پیشنهاددهنده  داده شود.

 

۴- مدت انجام کار

مدت انجام کار جهت ساخت و حمل و تخلیه یک دستگاه ترانسفورماتور ۳۴/۱۳۲ کیلوولت، ۳۰ مگاولت‌آمپری پست موقت ۳۳/۱۳۲ کیلوولت فولاد کاوه اروند حداکثر ۱۰ ماه از تاریخ امضای قرارداد می‎باشد.

 

۵- ترتیب حمل

ترتیب حمل بشرح مندرج در اسناد مناقصه خواهد بود.

 

۶- جریمه تأخیر

میزان جریمه تأخیر در اجرای کار بشرح ماده ۲۹ پیمان می‎باشد.

 

۷- محل دریافت اسناد مناقصه

شرکت‎کنندگان در مناقصه می‎توانند یک نسخه از اسناد مناقصه را از ساعت ۱۰ صبح مورخ ۹۶/۱۱/۱۴  تا آخر وقت اداری مورخ ۹۷/۰۱/۲۵  از شرکت فولاد کاوه اروند به آدرس اتوبان رسالت – میدان آرژانتین – ساختمان مرکزی بنیاد مستضعفان – طبقه ی نهم – شرکت فولاد کاوه ی اروند – (جناب آقای مشهدی) و تلفن ۸۸۸۸۱۶۳۷- ۰۲۱ در مقابل واریز مبلغ ۲٫۵ میلیون ریال به حساب بانک سپه شعبه سعیدی خرمشهر  به شماره  ۳۷۴۳۰۱۰۴۰۳۰۷ با تسلیم فیش بانکی مذکور دریافت نمایند.

 

۸- تسلیم پیشنهادها

پیشنهاددهندگان باید پیشنهادهای خود را با رعایت دستورالعمل به پیشنهاددهندگان و به شرح مندرج در آن بدون هیچگونه تغییری تکمیل و تا انتهای ساعت اداری مورخ ۹۷/۰۱/۳۱ به شرکت فولاد کاوه اروند، مدیریت قراردادها در تهران تسلیم و رسید دریافت دارند. پیشنهادهائی که خارج از موقع مقرر فوق تسلیم شود دریافت نخواهد شد.

 

۹- سپرده یا ضمانتنامه شرکت در مناقصه

پیشنهاددهنده به همراه پیشنهاد خود باید قبض سپرده نقدی و یا ضمانتنامه بانکی شرکت در مناقصه، که مطابق فرمی خواهد بود که پیوست اسناد مناقصه است، از یکی از بانکهای ایران به مبلغ یک میلیارد ریال،
۰۰۰ر۰۰۰ر۱,۰۰۰ ریال ضمیمه نمایند. ضمانتنامه بانکی مذکور باید به مدت نود روز از تاریخ تسلیم پیشنهادها معتبر و برای نود روز دیگر قابل تمدید باشد و کارفرما حق داشته باشد در صورتیکه تمدید آن ممکن نباشد وجوه مربوط به آنرا از بانک دریافت نموده و بعنوان سپرده نگهداری کند. در صورتیکه پیشنهاددهنده برنده مناقصه مشخص گردد و حاضر به امضای قرارداد و یا سپردن ضمانتنامه حسن انجام تعهدات نشود، سپرده یا ضمانتنامه شرکت در مناقصه او ضبط می‎شود و کارفرما می‎‎تواند با پیشنهاددهنده‎ای که پیشنهاد او در درجه بعد از برنده مناقصه واجد شرایط و برنده مناقصه تشخیص می‎شود قرارداد منعقد نماید و به همین منظور ضمانتنامه شرکت در مناقصه پیشنهاددهنده مذکور نیز تا موقع امضای قرارداد باید معتبر مانده و نزد کارفرما نگاهداری شود. به پیشنهادهای فاقد ضمانتنامه شرکت در مناقصه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

 

۱۰- ضمانتنامه حسن انجام تعهدات

پیشنهاددهنده که با امضای قرارداد فروشنده خوانده خواهد شد در هنگام امضای قرارداد جهت تضمین حسن انجام تعهدات باید ضمانتنامه بانکی معادل ده درصد (۱۰%) مبلغ کل قرارداد مطابق نمونه پیوست اسناد مناقصه از یکی از بانکهای ایرانی تحصیل و به شرکت فولاد کاوه اروند تسلیم نماید. روش آزاد ساختن ضمانتنامه شرکت در مناقصه و سایر ضمانتنامه‎ها بشرح مندرج در اسناد مناقصه است.

 

۱۱- پیش‎پرداخت

در صورت درخواست پیشنهاددهنده پیش‎پرداختی معادل چهل درصد (۴۰%) مبلغ قرارداد پس از امضای قرارداد و در مقابل تسلیم ضمانتنامه بانکی معادل همان مبلغ بشرح مندرج در شرایط قرارداد در اختیار فروشنده گذارده خواهد شد و به ترتیبی که در قرارداد ضمیمه اسناد مناقصه مقرر گردیده است بتدریج از او کسر خواهد شد.

 

۱۲- آگاهی از مفاد اسناد مناقصه

شرکت‎کننده در مناقصه باید دستورالعمل به پیشنهاددهندگان و قرارداد و مشخصات فنی را که پیوست اسناد مناقصه است بدقت مورد توجه قرار دهد و خود را ملزم به رعایت آنها بداند.

 

۱۳- برنده مناقصه

برنده مناقصه بر مبنای کل قیمت پیشنهادی و با توجه به اولویتهای فنی تعیین خواهد شد.

 

۱۴- امضاء پیشنهادها

پیشنهاددهنده باید کلیه اوراق پیشنهاد را بوسیله امضای مجاز خود امضاء و مهر نماید. پیشنهاددهنده باید کلیه اسناد مناقصه را بدون تغییر و یا حذف قسمتی از آنها ضمیمه پیشنهاد خود نماید و در صورتیکه یک یا چند قسمت از اسناد مناقصه به امضای پیشنهاددهنده نرسیده باشد تسلیم پیشنهاد به منزله قبول تمام شرائط اسناد مناقصه از طرف پیشنهاددهنده تلقی خواهد شد.

 

۱۵- صراحت پیشنهادها

پیشنهادها باید صریح و بدون قید و ابهام و یا شرایط تهیه و تسلیم گردد. به پیشنهادهای  مبهم و مشروط ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

۱۶- اختیار قبول یا رد پیشنهادات

کمیسیون مناقصه در رد یا قبول هر یک از پیشنهادها مختار است.

 

۱۷- اعلام عدم تمایل شرکت در مناقصه

در صورتیکه به هرعلت دریافت‎کننده این دعوتنامه پس از خرید اسناد مناقصه به هرعلت مایل به شرکت در مناقصه نباشد حداکثر تا ساعت ۱۰ صبح مورخ  ۹۷/۰۱/۲۵ مراتب را به شرکت فولاد کاوه اروند و شرکت مهندسی سامیک اعلام کنند.

 

شرکت فولاد کاوه اروند

 

مناقصه عملیات حمل دریایی ۳۰۰۰ تن شمش فولادی

 

انجام عملیات حمل دریایی ۳۰۰۰ تن شمش فولادی

آگهی مناقصه عمومی

شرکت فولاد کاوه اروند ( سهامی خاص) در نظر دارد انجام عملیات حمل دریایی ۳۰۰۰ تن شمش فولادی از مبدا درب کارخانه شرکت فولاد کاوه جنوب کیش تا انبار کارخانه شرکت فولاد کاوه اروند خود را از طریق مناقصه عمومی به پیمانکار توانمند و صاحب صلاحیت که دارای شرایط ذیل باشد واگذار نماید:

۱-دارای سابقه کار مرتبط و مشابه با موضوع مناقصه در ۵ سال اخیر باشد. ۲- دارای تشویق نامه، تقدیرنامه و یا رضایت نامه مرتبط با قرارداد ارائه شده از سوی کارفرمایان قبلی باشد.۳- گواهی صلاحیت لازم از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال ۹۶ را داشته باشد.
موضوع مناقصه: انجام عملیات حمل ۳۰۰۰ تن شمش فولادی از مبدا انبار کارخانه شرکت فولاد کاوه جنوب کیش تا انبار کارخانه شرکت فولاد کاوه اروند
نحوه دریافت اسناد مناقصه: علاقمندان می توانند در صورت تمایل جهت دریافت اسناد مناقصه از تاریخ درج آگهی بمدت ۵روز به نشانی سایت شرکت به آدرس www.aks.co.ir مراجعه و اسناد شرکت در مناقصه را دریافت نمایند.
مهلت تحویل پاکات: تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخه ۱۰/۱۰/۱۳۹۶

آدرس تحویل پاکات :
۱)دفتر مرکزی :تهران- بزرگراه رسالت – ابتدای خ آفریقا – ساختمان مرکزی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی – ط ۹شرکت فولاد کاوه اروند.
۲) کارخانه: خرمشهر- منطقه آزاد اروند- جاده مخصوص امام صادق-جنب شهرک صنعتی-واحد بازرگانی

شماره های تماس: ۰۲۱-۲۲۲۲۱۶۸۴ و ۳-۳۵۴۶۴۶۰-۰۶۱۵

لازم به ذکر است در صورت نیاز به اطلاعات فنی با شماره ذیل تماس حاصل فرمائید.

۰۲۱-۸۸۸۸۱۶۸۴ –داخلی ۱۰۶

 

شرایط مناقصه اینجا کلیک کنید

نمونه قرارداد اینجا کلیک کنید

.

 

آگهی مناقصه شرکت سیمان تهران

 

شرکت سیمان تهران – سهامی عام در نظر دارد انجام عملیات تعمیر، سرویس و نگهداری تعداد ۹۴ دستگاه سیستم های غبارگیری منصوبه در مجتمع خود را از طریق مناقصه به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات به آدرس سایت شرکت www.tehrancement.co.ir مراجعه نمایند.

                                                                                         شرکت سیمان تهران – سهامی عام