|
خانه » Archive by category "خانه"

آرشیو موضوعی: خانه

پیشنهاد قیمت خرید ۱۴ دستگاه فیدرویبره و۲ دستگاه سرند

شرکت معدنی آهک کاوه قلعه گنج در نظر داردخرید  ۱۴ دستگاه فیدر ویبره و ۲دستگاه سرند مربوط به خط تولید کارخانه آهک کلسینه خود را مطابق مشخصات فنی مندرج در سایت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس به آدرس kpars.ir به فروشندگان واجد شرایط واگذار نماید . لذا متقاضیان می توانند قیمت پیشنهادی خود را تا پایان وقت اداری روز چهار شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۹/۲۸به دبیر خانه شرکت واقع در بزرگراه رسالت، ابتدای بلوار آفریقا ، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ،ساختمان شماره ۱ ، طبقه ۹ ، شرکت معدنی آهک کاوه قلعه گنج آقای احمدی تحویل نمایند.
پیشنهاد دهندگان می توانند در صورت لزوم با شماره تلفن ۸۸۸۸۳۹۱۲ داخلی ۳۲۹ تماس حاصل نمایند .

علی محمد بُد به عنوان معاون برنامه ریزی و بررسی اقتصادی هلدینگ کاوه پارس منصوب شد

معاون برنامه ریزی و بررسی اقتصادی هلدینگ کاوه پارس با حکم سید محمد اتابک منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی هلدینگ کاوه پارس، سید محمد اتابک طی حکمی علی محمد بُد را به عنوان معاون برنامه ریزی و بررسی اقتصادی هلدینگ کاوه پارس منصوب کرد.

انتصاب مدیرعامل جدید شرکت فولاد شرق کاوه

مجید ضیایی با حکم مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس به عنوان مدیرعامل شرکت فولاد شرق کاوه منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس سیدمحمد اتابک مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس طی حکمی مجید ضیایی را به عنوان مدیرعامل شرکت فولاد شرق کاوه منصوب کرد.

بر اساس این گزارش پیش از این مجید کمالی روستا مدیرعاملی شرکت فولاد شرق کاوه را به عهده داشته است.

بازدید مدیرعامل هلدینگ گسترش صنایع معدنی کاوه پارس از هفتمین نمایشگاه بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس سیدمحمد اتابک مدیرعامل هلدینگ روز چهارشنبه مورخ  ۱۸ مهر ضمن حضور در هفتمین نمایشگاه بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران از غرفه هلدینگ کاوه پارس و دیگر شرکت های حاضر در نمایشگاه بازدید نمودند.

حضور هلدینگ گسترش صنایع معدنی کاوه پارس در هفتمین نمایشگاه بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران

گزارش تصویری

داریانی مدیر عامل سیمان تهران شد

طی حکمی از سوی سید محمد اتابک، مدیر عامل شرکت سیمان تهران منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس، سید محمد اتابک طی حکمی محمد علی عفتی داریانی را به عنوان مدیر عامل شرکت سیمان تهران منصوب کرد.
بر اساس این گزارش اکبر مجید پور مدیر عامل سابق شرکت سیمان تهران نیز طی حکمی از سوی مدیر عامل هلینگ کاوه پارس به عنوان مشاور مدیر عامل هلدینگ منصوب شد.

 

پ

تحریم ها هیچ تاثیری بر ادامه روند پروژه های کاوه پارس نخواهد داشت

سید محمد اتابک از پروژه فاز ۲ فولاد کاوه جنوب کیش بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس سید محمد اتابک مدیر عامل هلدینگ کاوه پارس روز چهارشنبه مورخ ۱۴/۶/۹۷ از پروژه فار ۲ فولاد کاوه جنوب کیش بازدید نمود که این بازدید ۸ ساعت به طول انجامید. وی در این بازدید اظهار داشت این اطمینان را می دهیم که تحریمها هیچ تاثیریی بر روند اجرای پروژه های هلدینگ نخواهد داشت و با تمام توان نسبت به تکمیل پروژه ها و راه اندازی کارخانجات اقدام خواهیم کرد.

   

بازدید مدیر عامل هلدینگ کاوه پارس از پروژه آهک کاوه قلعه گنج

سید محمد اتابک مدیر عامل هلدینگ کاوه پارس از پروژه کارخانه آهک کاوه قلعه گنج بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس سید محمد اتابک مدیر عامل هلدینگ کاوه پارس صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴/۶/۹۷ از کارخانه آهک قلعه گنج بازدید و دستوراتی را مبنی بر تسریع در روند اجرای پروژه صادر نمود.

رشد تمامی شاخص های تولید، فروش و ارزش سهام در فولاد کاوه جنوب کیش

مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش از افزایش شاخص های تولید، فروش و ارزش سهام طی پنج ماهه نخست سال ۱۳۹۷ خبرداد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، مدیرعامل این شرکت از افزایش تولید در تمامی محصولات و افزایش فروش داخلی و صادراتی این مجتمع خبرداد و گفت: طی پنج ماهه نخست امسال محصولات تولیدی این شرکت با افزایش قابل توجهی روبرو بوده است به نحوی که محصول آهن اسفنجی با تولید ۶۳۷ هزار و ۵۹۲ تن با رشد ۶/ ۱۰ درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل روبرو بوده و محصول شمش بیلت نیز با تولید بیش از ۴۳۸ هزار تن، رشد ۷/ ۳۳ را تجربه کرده است.
وی تولید پایدار و کیفی فولاد کاوه جنوب کیش را تضمینی برای فروش داخلی و صادراتی این شرکت برشمرد و افزود: همگام با تولید افزایشی در بخش فروش داخلی و صادراتی نیز با رشد قابل توجهی روبرو بوده ایم به نحوی که فروش داخلی شمش در پنج ماهه نخست، با رشد ۴۵ درصدی همراه بوده است. همچنین با توسعه مقاصد صادراتی و افزایش حجم صادرات طی پنج ماهه نخست امسال موفق به صادرات میزان قابل توجهی شمش به کشورهای هدف شدیم که در این بخش نیز رشد ۷/ ۲۰ درصدی را شاهده بوده ایم.
مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش از پیشرفت پروژه های طرح های توسعه ای این شرکت نیز سخن به میان آورد و تصریح کرد: ابتدای سال ۱۳۹۷ پیشرفت فیزیکی فاز دو فولادسازی ۵۱ درصد بوده که با تلاش مدیران و کارکنان در این بخش مهم نیز با پیشرفت حدود ۵ درصدی روبرو بوده ایم و امید داریم تا اواخر سال ۱۳۹۸ این فاز را وارد چرخه تولید کنیم و ظرفیت تولید شمش را به ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تن در سال برسانیم.
وی از تکمیل عملیات سیویل این فاز تا پایان شهریورماه سالجاری خبرداد و افزود: نصب اسکلت فلزی سالن بیلت فاز دو فولادسازی در حال انجام است و راه اندازی جرثقیل ها و تجهیزات سیستم غبارگیر کوره و ریخته گری و تکمیل نصب اسکلت فلزی سالن های ذوب و ریخته¬گری و تامین تجهیزات برقی و آزادسازی محموله SVC از گمرک و آغاز نصب تجهیزات مربوطه و نهایی سازی قرارداد تامین و اجرای سیستم پایپینگ از عمده برنامه های جاری و آتی این پروژه است که با تکمیل این رویدادها پیشرفت قابل توجهی را شاهد خواهیم بود.
مدیرعامل فولاد کاوه جنوب کیش، مجتمع آبشیرین کن این شرکت را برگ برنده و متضمن پایداری تولید برشمرد و افزود: همجواری شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با خلیج همیشه فارس امکان برداشت آب از دریا برای تامین آب صنعتی مورد نیاز واحدهای تولیدی را فراهم ساخته است. همچنین این شرکت نیز با برنامه ریزی دقیق و اصولی برای تولید ۵۵ هزار مترمکعب در شبانه روز قصد دارد نیاز خود به آب صنعتی را تامین کند. مجتمع آبشیرین کن فولاد کاوه جنوب کیش در حال حاضر امکان تولید ۱۵ هزار مترمکعب آب صنعتی در شبانه روز را داراست و یک واحد ۱۰ هزار مترمکعبی نیز تا اواخر سال ۱۳۹۷ به مدار تولید افزوده خواهد شد و یک فاز ۳۰ هزار مترمکعب در شبانه روز را نیز در دست احداث دارد.
وی رویکرد این شرکت را به حداکثر رساندن مشارکت آحاد جامعه در فعالیت‌های اقتصادی عنوان کرد و ادامه داد: این شرکت در مهرماه سال ۱۳۹۶ با ورود به بورس اوراق بهادار تهران امکان مشارکت عمومی را در این سرمایه گذاری راهبردی فراهم نمود و در این بخش نیز با ثبت بیش از ۱۵۱ هزار کدمعاملاتی رکورد عرضه اولیه بورس در آن مقطع زمانی را به خود اختصاص داد. این شرکت در مهرماه ۹۶ به میزان ۵ درصد از سهام خود را به قیمت هر سهم ۱۷۶۰ ریال عرضه کرد که با توجه به عملکرد موفق مالی و اقتصادی شرکت ارزش سهام در کمتر از یکسال از مرز ۴۳۰۰ ریال عبور کرد و هر سهامدار بیش از یک برابر آورده ابتدایی خود تاکنون افزایش ارزش سهم (سود سرمایه ای) داشته و طی یکسال نیز به ازای هر سهم ۱۴۵ریال سود برای سال مالی ۹۶ مصوب شده که در حال پرداخت است.
وی به فراز و نشیب های بازار سرمایه و تاثیر آن بر قیمت سهام اشاره و ادامه داد: در زمانی که شاخص کل بورس مثبت بوده، سهام این شرکت بیشترین افزایش ارزش سهم را در گروه فلزات اساسی به خود اختصاص داده و در زمانی که بازار روند کاهش را تجربه کرده یکی از کمترین کاهش ها در گروه فلزات اساسی متوجه سهام شرکت بوده است و این موضوع نشان دهنده شناخت دقیق و هوشمندانه بازار سرمایه از توانمندی ها و ظرفیت های این شرکت است که نویددهنده آینده ای روشن این سهام را بر همه عیان کرده است.

بازدید مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه هلدینگ کاوه پارس از فولاد کاوه جنوب کیش

مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس در سفر یک روزه به بندرعباس از کارخانجات و پروژه های شرکت فولاد کاوه جنوب کیش بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس، جواد کفیل مدیر حوزه دفتر مدیرعامل و روابط عمومی شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس در جمع مدیران روابط عمومی این هلدینگ گفت: ارتقای سطح کیفی روابط عمومی های تابعه در دستور کار قرار گرفته و بخشنامه مربوطه با امضای مدیرعامل هلدینگ در ۹ بند به شرکت های تابعه ارسال گردیده که با اعمال این موارد ابلاغی شاهد ارتقای توان اجرایی روابط عمومی ها خواهیم بود و این سند بالادستی می تواند راهگشای مشکلات این حوزه باشد.

وی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی به موقع و صحیح تصریح کرد: با اجرای مفاد حمایتی ابلاغیه تا پایان سال شاخص های ارزیابی نیز ابلاغ خواهد شد و ارزیابی از واحدهای روابط عمومی به صورت دوره ای انجام خواهد گرفت.

کفیل در پایان به تجمیع خبرنامه های داخلی در راستای کاهش هزینه ها و همچنین توسعه کیفی و تولید محتوای موثر نیز تاکید کرد و افزود: اطلاع رسانی به عنوان شاخص ترین عملکرد هر روابط عمومی باید امکان دسترسی اطلاعات لازم برای کارکنان، ذینفعان و بالاخص جامعه را فراهم کند، از این رو امید است با نگاه هم افزایی، تجمیع این خبرنامه ها بتواند به ارتقای کیفی و محتوایی بیانجامد.

در پایان این نشست مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه به ارائه نظرات، پیشنهادات خود پرداختند و سپس از کارخانجات احیاء مستقیم، فولادسازی فاز یک و پروژه فولادسازی فاز ۲ و همچنین مجتمع آبشیرین کن شرکت فولاد کاوه جنوب کیش بازدید به عمل آوردند.